Nacionalinė NVO koalicija švenčia 3-ejų metų gimtadienį!

Nacionalinė NVO koalicija švenčia 3-ejų metų gimtadienį!

Dar 2009 metais susibūrėme kartu su įvairių organizacijų atstovais ir nusprendėme įkurti bendrą vienetą, kuris galėtų atstovauti mus visus — visą nevyriausybinį sektorių! Iš to oficialiai 2019 metų gruodžio 19 dieną gimė ir Nacionalinė NVO koalicija — stipri, proverži ir vieninga organizacija! Nuo to laiko kartu su 16 mūsų narių tapome pilietine jėga ir skirtingų visuomenės grupių balsu, kuris kiekvieną dieną dirba stipresnės, lygesnės bei teisingesnės visuomenės link.

Per šiuos tris metu kartu su visais nariais mes pasiekėme neįtikėtinų rezultatų: iškovojome, jog 1.2 proc. parama nuo kitų metų būtų skirta TIK NVO gavėjams, tapome pasaulinės CIVICUS: World Alliance for Citizen Participation organizacijos dalimi, pasiekėme labai reikalingų šildymo subsidijų organizacijoms ir galiausiai — daug ir drąsiai kalbėjome apie dezinformaciją, kuri turi didžiulę įtaką mūsų sektoriaus veiklai.

Šie ir daugelis kitų mūsų laimėjimų drauge tik dar kartą parodo, kiek daug galime nuveikti kaip nevyriausybinis sektorius, jei stovime prieš iššūkius bei pokyčius visi drauge.

Apie tai ir yra Nacionalinė NVO koalicija — šimtai nevyriausybinių organizacijų, vieninga jėga bei stiprėjanti pilietinė visuomenė!